Girls 2003/2004

2×20 min

Group A

Team G W D L Dif Points Place
Hammarby IF 3 3 5:1 9 1
FC Futura Juniorit T03 3 1 1 1 5:3 4 2
ee Tabasalu JK 3 1 1 1 2:2 4 3
EPS White 3 3 0:6 0 4

11.11.2017

Nr Time Stadium Teams Score
1 10:00 Sõle hall Hammarby IF – FC Futura Juniorit T03 2:1
5 11:40 Sõle hall Tabasalu JK – EPS White 1:0
9 13:20 Sõle hall Hammarby IF – Tabasalu JK 1:0
13 15:00 Sõle hall FC Futura Juniorit T03 – EPS White 3:0
17 16:40 Sõle hall EPS White – Hammarby IF 0:2
21 18:20 Sõle hall FC Futura Juniorit T03 – Tabasalu JK 1:1

Group B

Team G W D L Dif Points Place
Puotinkylän Valtti 3 3 19:0 9 1
GBK 3 2 1 10:5 6 2
ee FC Levadia 3 3 0:19 0 4
ee FC Flora 3 1 2 3:8 3 3

11.11.2017

Nr Time Stadium Teams Score
3 10:50 Sõle hall Puotinkylän Valtti – GBK 4:0
7 12:30 Sõle hall FC Levadia – FC Flora 0:2
11 14:10 Sõle hall Puotinkylän Valtti – FC Levadia 10:0
15 15:50 Sõle hall GBK – FC Flora 3:1
19 17:30 Sõle hall FC Flora – Puotinkylän Valtti 0:5
23 19:10 Sõle hall GBK – FC Levadia 7:0

Group С

Team G W D L Dif Points Place
FC Espoo White 3 1 1 1 10:6 4 3
Sollentuna FK 3 2 1 12:0 7 1
ee FC Lasnamäe Ajax 3 3 2:23 0 4
AFA Olaine 3 1 2 6:1 5 2

11.11.2017

Nr Time Stadium Teams Score
2 10:00 Männiku hall FC Espoo White – Sollentuna FK 0:3
6 11:40 Männiku hall FC Lasnamäe Ajax – AFA Olaine 0:5
10 13:20 Männiku hall FC Espoo White – FC Lasnamäe Ajax 9:2
14 15:00 Männiku hall Sollentuna FK – AFA Olaine 0:0
18 16:40 Männiku hall AFA Olaine – FC Espoo White 1:1
22 18:20 Männiku hall Sollentuna FK – FC Lasnamäe Ajax 9:0

Group D

Team G W D L Dif Points Place
Ylämyllyn Yllätys 3 2 1 6:2 6 3
FC Espoo Blue 3 2 1 8:2 6 1
ee Nõmme Kalju FC 3 3 1:16 0 4
FK Minsk 3 2 1 7:2 6 2

11.11.2017

Nr Time Stadium Teams Score
4 10:50 Männiku hall Ylämyllyn Yllätys – FC Espoo Blue 1:0
8 12:30 Männiku hall Nõmme Kalju FC – FK Minsk 0:5
12 14:10 Männiku hall Ylämyllyn Yllätys – Nõmme Kalju FC 5:1
16 15:50 Männiku hall FC Espoo Blue – FK Minsk 1:2
20 17:30 Männiku hall FK Minsk – Ylämyllyn Yllätys 0:1
24 19:10 Männiku hall FC Espoo Blue – Nõmme Kalju FC 6:0

Place matches


12.11.2017

Nr Time Stadium Teams Score
25 08:00 Sõle hall FC Futura Juniorit T03 – GBK 2:4
26 08:00 Männiku hall EPS White – FC Levadia 3:0
27 08:50 Sõle hall AFA Olaine – FK Minsk 0:2
28 08:50 Männiku hall Nõmme Kalju FC – FC Lasnamäe Ajax 1:1 (pen. 3:1)
29 09:40 Sõle hall Hammarby IF – Puotinkylän Valtti 0:1
30 09:40 Männiku hall JK Tabasalu – FC Flora 2:0
31 10:30 Sõle hall Sollentuna FK – FC Espoo Blue 2:0
32 10:30 Männiku hall FC Espoo White – Ylämyllyn Yllätys 2:2 (pen. 2:1)
33 11:20 Sõle hall FC Futura Juniorit – AFA Olaine (7.-8. place) 1:2
34 11:20 Männiku hall FC Levadia – FC Lasnamäe Ajax (15.-16. place) 0:3
35 12:10 Sõle hall GBK- FK Minsk (5.-6. place) 0:2
36 12:10 Männiku hall EPS White – Nõmme Kalju FC (13.-14. place) 2:0
37 13:00 Sõle hall Hammarby IF – FC Espoo Blue           (3.-4. place) 0:1
38 13:00 Männiku hall FC Flora – Ylämyllyn Yllätys  (11.-12. place) 1:2
39 13:50 Sõle hall Puotinkylän Valtti- Sollentuna FK (FINAL) 0:2
40 13:50 Männiku hall JK Tabasalu – FC Espoo White (9.-10. place) 1:1 (pen. 2:1)

14:40 Award ceremony in Sõle football hall