Teams

G03/04

Girls 2003/2004

Sõle and Männiku indoor hall / 11.-12.11.2017
Tabasalu JK
FC Levadia
FC Flora
estonia Sollentuna FK
AFA Olaine
 Ylämyllyn Yllätys T04
 FC Espoo White
 FC Espoo Blue
GBK
Puotinkylän Valtti
estonia Hammarby IF
FC Lasnamäe Ajax
FK Minsk
Nõmme Kalju FC
EPS White

B02

Boys 2002

Sõle indoor hall / 02.-03.12.2017
Tabasalu JK
JK Tammeka
JK Tallinna Kalev
 FA Zalgrietis Vilnius
RFS
estonia Segeltorps IF

B03

Boys 2003

Sõle indoor hall / 25.-26.11.2017
 JFA Jelgava
JK Tallinna Kalev
estonia Stureby SK
FA Zalgrietis Vilnius
Paide LM
 FC Espoo
Nõmme United
estonia FC Djursholm
estonia Skogås-Trångsunds FF

B04

Boys 2004

Sõle indoor hall / 18.-19.11.2017
JK Tammeka
FC Flora
HooGee/EsPa
JK Tallinna Kalev
RFS
 FK Liepaja
estonia Rågsveds IF
TuNL
MasKi
estonia Hägersten SK

B05

Boys 2005

Männiku indoor hall / 09.-10.12.2017
JK Tallinna Kalev
RFS
 FA Zalgrietis Vilnius
JK Tammeka
Nõmme United
estonia FC Djursholm
estonia Stureby SK
KäPa 05 City
Joensuu Jippo
FC Haka

B06

Boys 2006

Sõle indoor hall / 16.-17.12.2017
JK Tallinna Kalev
RFS
 Tukums 2000
 Tukums Sporta Skola
JK Tammeka
Tabasalu JK
estonia FC Arlanda Grön
 FC Academ
TPV
NJS
GrIFK

G05/06

Girls 2005/2006

Männiku indoor hall / 25.-26.11.2017
Põltsamaa SK Motiiv
estonia Norrtulls SK
Tabasalu JK
Puistolan Urheilijat I
Puistolan Urheilijat II
LoPa
HooGee KungFu Pandat
FK Minsk
ACK
estonia Stureby SK

B07

Boys 2007

Sõle indoor hall / 16.-17.12.2017
JK Tallinna Kalev
FC Liepaja City
JK Tammeka
Futbola Parks
FC Nõmme United
FC Levadia
 FC Academ
Pärnu Vaprus
RFS

B08

Boys 2008

Männiku indoor hall / 18.-19.11.2017
JK Tallinna Kalev
Puistolan Urheilijat Punainen
JK Merkuur-Juunior
RFS
FC Viru Star
Puistolan Urheilijat Sininen
Nõmme Kalju FC
 FC Honka Academy
Futbola Parks

B09

Boys 2009

Männiku indoor hall / 18.-19.11.2017
JK Tallinna Kalev
Marupes SC
Rakvere JK Tarvas
MRJK
Nõmme Kalju KM
Harju JK
JK Kratid
Pärnu JK Vaprus

G07/08

Girls 2007/2008

Männiku indoor hall / 25.-26.11.2017
Puistolan Urheilijat
Kohila JK Püsivus
AFA Olaine
JK Tammeka
FK Minsk
HooGee KungFu Pandat
FC Lasnamäe Ajax
FC89 Höyrytytöt

B05 Challenge

Boys 2005 Challenge

Sõle indoor hall / 09.-10.12.2017
Saku Sporting
JK Tammeka
Nõmme Kalju KM
 FC Viikingit
estonia Segeltorps IF P05-2
JK Tallinna Kalev Jüri
Futbola Parks
 LPS
 Ilves Pirkkala

B06 Challenge

Boys 2006 Challenge

Männiku indoor hall / 16.-17.12.2017
Saku Sporting
JK Poseidon
Raplamaa JK
TPV
JK Tallinna Kalev
NJS

B07 Challenge

Boys 2007 Challenge

Männiku indoor hall / 16.-17.12.2017
JK Tallinna Kalev
JK Kratid
Pärnu Kalev
FC Levadia Valge
Nõmme Kalju FC Sinine
JK Tabasalu Valge
Põhja-Tallinna JK Volta
Harju JK