Teams 2018

B03

Boys 2003

Sõle indoor hall / 01.-02.12.2018
JK Tabasalu
  FC Nõmme United
FK Žalgiris
RFS
Harju JK
Viimsi MRJK
FC Djursholm
FC Kontu

B04

Boys 2004

Sõle indoor hall / 24.-25.11.2018

Hägersten SK
FK Minsk
IFK Haninge
RFS
Harju JK
JK Tallinna Kalev

B05

Boys 2005

Sõle indoor hall / 17.-18.11.2018
Stureby SK
FK Žalgiris
RFS
Harju JK
JK Tallinna Kalev
Nõmme Kalju FC
Pärnu Kalev SK

B06

Boys 2006

Männiku indoor hall / 08.-09.12.2018
JK Tammeka
FK Minsk
FK Liepaja
RFS
Harju JK
LauTP
Vasalunds IF
Pärnu JK
FC Flora
FC Inter Mustat
FC Academ

B06 Challenge

Boys 2006 Challenge

Sõle indoor hall / 08.-09.12.2018

Saku Sporting
LauTP
Futbola Parks
JK Tallinna Kalev
Pärnu JK Poseidon
JK Tammeka
FC Inter Sini-Mustat

B07

Boys 2007

Sõle indoor hall / 15.-16.12.2018
Nõmme Kalju FC
FK Marupe
FK Liepaja
RFS
Harju JK
IFK Haninge
NJS Musta
Futbola Parks
YJK
FC Flora
Viimsi MRJK
FC Academ

B07 Challenge

Boys 2007 Challenge

Männiku indoor hall / 15.-16.12.2018

Rakvere JK Tarvas
Nõmme Kalju FC Sinine
NJS Sininen
IFK Haninge
JK Augur
Rae Spordikool/Kalev
Kohila JK Püsivus
YJK

B08

Boys 2008

Lasnamäe indoor hall / 15.-16.12.2018

JK Tallinna Kalev
Pärnu JK Vaprus
FK Ranto
RFS
Harju JK
FK Marupe
Pärnu JK
Nõmme Kalju FC

B08 Challenge

Boys 2008 Challenge

Männiku indoor hall / 15.-16.12.2018

JK Tallinna Kalev
Saku Sporting
Futbola Parks
Rae Spordikool/Kalev
Kohila JK Püsivus

B09

Boys 2009

Männiku indoor hall / 17.-18.11.2018

FC Tallinn AZ
FK Marupe
Pärnu JK Vaprus
JK Tallinna Kalev
Harju JK
Pärnu JK
Futbola Parks
  MasKi Blue
  MasKi White

B10

Boys 2010

Männiku indoor hall / 17.-18.11.2018

Harju JK
FK Marupe
Pärnu JK Vaprus
JK Tallinna Kalev
Futbola Parks

G02/03

Girls 2002/2003

Sõle indoor hall / 10.-11.11.2018

Tabasalu JK
AFA Olaine
FC Flora
JK Tallinna Kalev
Nõmme Kalju FC
Hammarby IF
Djurgårdens IF FF
FK Minsk
PuiU/MPS YJ

G04/05

Girls 2004/2005

Männiku indoor hall / 10.-11.11.2018

  Ylamyllyn Yllätys
FK Minsk I
FC Ylivieska
FK Minsk II
FC Flora
FC Ajax Tallinn
Saltsjöbadens IF
IFK Lidingö FK
  Esbo Bollklubb

G06/07

Girls 2006/2007

Männiku indoor hall / 24.-25.11.2018

  AFA Olaine
FK Minsk I
Tabasalu JK
FK Minsk II
FC Flora
Krestsatik/Legion
FC Ajax Tallinn
  Puotinkylän Valtti
Ösmo Gif FK
  HooGee KungFu Pandat

G08/09

Girls 2008/2009

Männiku indoor hall / 24.-25.11.2018

  PuiU/Kouta
FK Minsk I
PuiU/Fastika
FK Minsk II
FC Flora
FC Ajax Tallinn
FC Ararat
  HooGee
  HooGee KungFu Mikropandat