fbpx

Boys 2009 (february 2019)

02.-03.02.2019
2×18 min
Lasnamäe football hall

Group A

Team G W D L Dif Points Place
 Maardu LM 4 3 1 11:3 10 II.
 Viimsi MRJK 4 2 2 12:7 6 III.
 Harju JK 4 1 3 5:7 3 IV.
 JK Tallinna Kalev 2010 4 4 0:21 0 V.
 FC Tallinn DM 4 3 1 10:1 10 I.

02.02.2019

Nr Time Pitch Hall Teams Score
1 10:00 1 Lasnamäe hall Maardu LM – JK Tallinna Kalev 2010 6:0
3 10:50 1 Lasnamäe hall Viimsi MRJK – FC Tallinn DM 1:3
5 11:40 1 Lasnamäe hall Harju JK – Maardu LM 1:2
7 12:30 1 Lasnamäe hall JK Tallinna Kalev 2010 – FC Tallinn DM 0:4
9 13:50 1 Lasnamäe hall Viimsi MRJK – JK Tallinna Kalev 2010 7:0
11 14:40 1 Lasnamäe hall FC Tallinn DM – Harju JK 3:0
13 15:30 1 Lasnamäe hall Maardu LM – Viimsi MRJK 3:2

03.02.2019

Nr Time Pitch Hall Teams Score
15 09:00 1 Lasnamäe hall Viimsi MRJK – Harju JK 2:1
17 09:50 1 Lasnamäe hall FC Tallinn DM – Maardu LM 0:0
19 10:40 1 Lasnamäe hall Harju JK – JK Tallinna Kalev 2010 4:0

Group B

Team G W D L Dif Points Place
 LoPa 4 3 1 23:9 9 II.
 FC Ararat 4 3 1 27:3 10 I.
 JK Tallinna Kalev 4 2 1 1 5:13 7 III.
 Paide Linnameeskond 4 4 1:23 0 V.
 FC Tallinn AZ 4 1 3 8:16 3 IV.

02.02.2019

Nr Time Pitch Hall Teams Score
2 10:00 2 Lasnamäe hall LoPa – Paide Linnameeskond 5:0
4 10:50 2 Lasnamäe hall FC Ararat – FC Tallinn AZ 9:0
6 11:40 2 Lasnamäe hall JK Tallinna Kalev – LoPa 0:11
8 12:30 2 Lasnamäe hall Paide Linnameeskond – FC Tallinn AZ 0:6
10 13:50 2 Lasnamäe hall FC Ararat – Paide Linnameeskond 10:0
12 14:40 2 Lasnamäe hall FC Tallinn AZ – JK Tallinna Kalev 0:2
14 15:30 2 Lasnamäe hall LoPa – FC Ararat 2:7

03.02.2019

Nr Time Pitch Hall Teams Score
16 09:00 2 Lasnamäe hall FC Ararat – JK Tallinna Kalev 1:1
18 09:50 2 Lasnamäe hall FC Tallinn AZ – LoPa 2:5
20 10:40 2 Lasnamäe hall JK Tallinna Kalev – Paide Linnameeskond 2:1

Place matches

03.02.2019

Nr Time Pitch Hall Teams Score
21 11:30 1 Lasnamäe hall JK Tallinna Kalev 2010 – Paide Linnameeskond(9.-10.place) 2:1
22 12:20 1 Lasnamäe hall Harju JK – FC Tallinn AZ (7.-8.place) 4:2
23 12:20 2 Lasnamäe hall Viimsi MRJK – JK Tallinna Kalev (5.-6.place) 1:1 (3:2)
24 13:10 1 Lasnamäe hall Maardu LM – LoPa(3.-4.place) 0:7
25 13:10 2 Lasnamäe hall FC Tallinn DM – FC Ararat (Final) 0:1

14:00 Award ceremony in Lasnamäe hall