fbpx

Girls 2004/2005

Playtime: 2x20
Players on the pitch: 11v11
Ball size: 5
Tournament date: 15.02.2020 - 16.02.2020
Location: Sõle

Group A

TeamGWDLDifPointsPlace
JäPS321-5-27I
Viggbyholms IK FF321-3-07II
JK Tabasalu3-122:41III
JK Tallinna Kalev3-122:61IV

15.02.2020

NrPitchTimeTeamsScore
1Sõle hall10:00Viggbyholms IK FF - JäPS0:0
2Sõle hall11:40JK Tabasalu - JK Tallinna Kalev1:1
3Sõle hall13:20JK Tallinna Kalev - Viggbyholms IK FF0:2
4Sõle hall15:00JäPS - JK Tabasalu2:1
5Sõle hall16:40JK Tallinna Kalev - JäPS1:3
6Sõle hall18:20Viggbyholms IK FF - JK Tabasalu 1:0

Group B

TeamGWDLDifPointsPlace
FC Kontu/East Utd YJ33--4:09I
FC Levadia32-15:26II
Viimsi MRJK31-21:43III
Saku Sporting/Kohila JK Püsivus3--31:50IV

15.02.2020

NrPitchTimeTeamsScore
2Sõle10:50FC Levadia - FC Kontu/East Utd YJ0:1
4Sõle12:30Viimsi MRJK - Saku Sporting/Kohila JK Püsivus1:0
6Sõle14:10Saku Sporting/Kohila JK Püsivus - FC Levadia1:2
8Sõle15:50 FC Kontu/East Utd YJ- Viimsi MRJK1:0
10Sõle17:30Saku Sporting/Kohila JK Püsivus - FC Kontu/East Utd YJ0:2
12Sõle19:10FC Levadia - Viimsi MRJK3:0

Place Matches

16.02.2020

NrPitchTimeTeamsScore
13Sõle09:00JäPS - FC Levadia (1-4.place)1:3
14Sõle09:50Viggbyholms IK FF - FC Kontu/East Utd YJ (1-4.place)1:1 pen. 2:3
15Sõle10:40JK Tabasalu - Saku Sporting/Kohila JK Püsivus (5-8.place)0:1
16Sõle11:30JK Tallinna Kalev - Viimsi MRJK (5-8.place)0:2
17Sõle12:20JK Tabasalu - JK Tallinna Kalev (7-8.place)3:1
18Sõle13:10Saku Sporting/Kohila JK Püsivus - Viimsi MRJK (5-6.place)1:1 pen. 2:3
19Sõle14:00FC Levadia - FC Kontu/East Utd YJ (Final)0:3
20Sõle14:50JäPS - Viggbyholms IK FF (3-4.place)0:1

Teams

Team
JK Tabasalu
FC Kontu/East Utd YJ
Viimsi MRJK
FC Levadia
Saku Sporting/Kohila JK Püsivus
JK Tallinna Kalev
JäPS
Viggbyholms IK FF

Bus schedule

Friday:

Bus 1 – 401 MSH

Saturday:

Bus 1 – 401 MSH

Sunday:

Bus 1 – 401 MSH

Meals:

JäPS – Fri: 19:30, Sat: 13:00, 18:30, Sun: ?
FC Kontu/East Utd YJ – Fri: 18:00, Sat: 13:30, 19:30, Sun:?
Viggbyholms IK FF – Sat: 14:30, 19:45, Sun: ?

Friday, 14.02

15:30 D-terminal – Hotel Go Shnelli (FC Kontu/East Utd YJ), Bus 1
18:30 D-terminal – Radisson Inn By Meriton (JäPS), Bus 1
21:45 Airport – Hotel Go Shnelli (Viggbyholms IK FF), Bus 1

Saturday, 15.02

08:50 Hotel Go Shnelli – Hotel Radisson Inn By Meriton (Viggbyholms IK FF), Bus 1
08:55 Hotel Radisson Inn By Meriton – Sõle hall (Viggbyholms IK FF, JäPS), Bus 1
09:50 Hotel Go Shnelli – Sõle hall (FC Kontu/East Utd YJ), Bus 1
10:55 Sõle hall – Hotel Radisson Inn By Meriton (JäPS, Viggbyholms IK FF), Bus 1
11:05 Hotel Radisson Inn By Meriton – Hotel Go Shnelli (Viggbyholms IK FF), Bus 1
11:45 Sõle hall – Hotel Go Shnelli (FC Kontu/East Utd YJ), Bus 1
12:20 Hotel Go Shnelli – Sõle hall (Viggbyholms IK FF), Bus 1
14:00 Hotel Meriton Inn By Radisson – Sõle hall (JäPS), Bus 1
14:15 Sõle hall – Hotel Go Shnelli (Viggbyholms IK FF), Bus 1
14:50 Hotel Go Shnelli – Sõle hall (FC Kontu/East Utd YJ), Bus 1
17:20 Hotel Go Shnelli – Sõle hall (Viggbyholms IK FF), Bus 1
17:35 Sõle hall – Hotel Meriton Inn By Meriton (JäPS), Bus 1
18:25 Sõle hall – Hotel Go Shnelli (FC Kontu/East Utd YJ), Bus 1
19:15 Sõle hall – Hotel Go Shnelli (Viggbyholms IK FF), Bus 1

Sunday, 16.02

15:00 Hotel Go Shnelli – D-terminal (FC Kontu/East Utd YJ), Bus 1
16:45 Hotel Go Shnelli – Airport (Viggbyholms IK FF), Bus 1
17:45 Hotel Radisson Inn By Meriton – D-terminal (JäPS), Bus 1

Notes:
– Please try to be punctutal with the schedule
– Sundays transfers will be agreed on Saturday evening!
– Lunch on Sunday will be agreed depenging on game schedule!