Teams

B03

Boys 2003

Sõle indoor hall and Lasnamäe indoor hall / 01.-02.12.2018
JK Tabasalu
FC Nõmme United
FK Žalgiris
RFS
Harju JK
Viimsi MRJK
Skogås-Trångsunds FF
JäPS
SG-FA Siauliai
Nõmme Kalju FC
SM Tauras Kaunas
JK Tallinna Kalev
MKS Wicher Kobylka
FK Super Nova
Riga FC
Pskov 747

B04

Boys 2004

Sõle indoor hall and Lasnamäe indoor hall/ 24.-25.11.2018

FK Minsk
Harju JK
JK Tallinna Kalev
Reymersholms IK
HPS
FC Nõmme United
HooGee/EsPa
PPJ
IFK Lidingö FK P04 Academy
FC Levadia
FC Tallinn
MasKi
Euran Pallo White
Euran Pallo Blue
TJK Legion
AFA Olaine

B05

Boys 2005

Sõle indoor hall and Lasnamäe indoor hall/ 17.-18.11.2018
FK Žalgiris
RFS
Harju JK
JK Tallinna Kalev
Nõmme Kalju FC I
Pärnu Kalev SK
Futbola Parks
BK-46
Valtti/LPS YJ
Maardu LM
Nõmme Kalju FC II
JK Tabasalu
NJS
JDFS Alberts
FC Alliance
Saku Sporting

B06

Boys 2006

Männiku indoor hall and Lasnamäe indoor hall/ 08.-09.12.2018
JK Tammeka
FK Minsk
RFS
 LauTP
Vasalunds IF
Pärnu JK
FC Flora
FC Inter Mustat
FC Academ
FC Tallinn
Ylämyllyn Yllätys
TPS
FC Infonet
JK Tabasalu
FC Tiigrid
TFA Milanas

B06 Challenge

Boys 2006 Challenge

Sõle indoor hall / 08.-09.12.2018

Saku Sporting
LauTP
JK Volta Valge
JK Tallinna Kalev MP
JK Augur
FC Inter Sini-Mustat
NJS Sininen
JK Volta Sinine
EPS
FC Ajax Tallinn
PePe P06
EPS Valkoinen
JK Tõrva
Raplamaa JK
FC Ararat
TJK Legion

B07

Boys 2007

Sõle indoor hall / 15.-16.12.2018
FC Tiigrid
RFS 2008
GrIFK
RFS
Harju JK
IFK Haninge
NJS Musta
Futbola Parks
FCK
FC Flora
Viimsi MRJK
FC Academ
PPJ Helsinki
FC Tallinn
Rakvere JK Tarvas
JK Tallinna Kalev MP

B07 Challenge

Boys 2007 Challenge

Männiku indoor hall / 15.-16.12.2018

Pärnu JK Vaprus
FC Ararat
NJS Sininen
JK Augur
Saue JK
FCK Black
FC Kose
Viimsi MRJK
MPS Musta
JK Tallinna Kratid Kalev

B08

Boys 2008

Lasnamäe indoor hall / 15.-16.12.2018

JK Tallinna Kalev
FC Infonet VR
FK Ranto
RFS
Harju JK
Marupe SC
Pärnu JK
Nõmme Kalju FC
Rae Spordikool/Kalev
JK Merkuur-Juunior
FC Tallinn
Viimsi MRJK
FC Infonet SM
FCFJ
BFC Daugavpils
Marupe SC-2008

B08 Challenge

Boys 2008 Challenge

Männiku indoor hall / 15.-16.12.2018

JK Tallinna Kalev
Futbola Parks
Rae Spordikool/Kalev
Sollentuna FK
Viimsi MRJK II
FCFJ
FC Nõmme United
FC Infonet

B09

Boys 2009

Männiku indoor hall / 17.-18.11.2018

FC Tallinn AZ
FK Super Nova
Pärnu JK Vaprus
JK Tallinna Kalev
Harju JK
Futbola Parks
MasKi Blue
MasKi White
JK Tabasalu
Viimsi MRJK

B10

Boys 2010

Männiku indoor hall / 17.-18.11.2018

Rakvere JK Tarvas
Pärnu JK Vaprus
JK Tallinna Kalev Sinine
Futbola Parks
Saku Sporting Sinine
JK Tallinna Kalev Valge
FC Tallinn DS
JK Tabasalu
Saku Sporting Valge
JK Tallinna Kratid Kalev
FK Super Nova
JK Tammeka Must
FC Nõmme United
FC Tiigrid
RFS I
RFS II

G02/03

Girls 2002/2003

Sõle indoor hall / 10.-11.11.2018

GBK
AFA Olaine
FC Flora
JK Tallinna Kalev
Djurgårdens IF FF
FK Minsk
PuiU/MPS YJ
NJS

G04/05

Girls 2004/2005

Männiku indoor hall and Lasnamäe indoor hall / 10.-11.11.2018

FC Hertta/Yly
FK Minsk
FC Ylivieska
JK Tabasalu
EBK
Ekerö IK
NJS
FC Levadia
Viimsi MRJK
PKKU
FC Kuressaare
Saku Sporting

G06/07

Girls 2006/2007

Männiku indoor hall / 24.-25.11.2018

AFA Olaine
FK Minsk I
JK Tabasalu
FK Minsk II
Krestsatik/Legion
Nõmme Kalju FC
Puotinkylän Valtti
Maardu LM
HooGee KungFu Pandat
Viimsi MRJK

G08/09

Girls 2008/2009

Männiku indoor hall / 24.-25.11.2018

FK Minsk I
FK Minsk II
Maardu LM
FC Ararat
HooGee Pikkupandat
HooGee Mikropandat
Kohila JK Püsivus
FC 89 Höyrytytöt Red
FC 89 Höyrytytöt White
Saku Sporting