Teams

G03/04

Girls 2003/2004

Sõle indoor hall 09.-10.11.2019

JK Tabasalu
FC Futura Juniorit
AFA Olaine
Estonia WU17
Sibbo Vargarna
FC Djursholm
FC Flora
Botsor Brest
Ekerö IK
FC Kuusysi

G05/06

Girls 2005/2006

Männiku indoor hall/Lasnamäe indoor hall 09.-10.11.2019

FC Flora
TJK Legion
HooGee KungFu Pandat
Minsk Ladies
FC Jänteva
Valtti
Ekerö IK
FK Minsk
NJS Blue
NJS Yellow
Hammarby IF
Saku Sporting
FC Loviisa
HJK/City
JK Tammeka
Norrtulls SK

B06

Boys 2006

Sõle indoor hall/Lasnamäe hall 16.-17.11.2019

RFS
JK Augur
FC Tallinn
Marupes SC
FK Minsk I
FC Academ
LauTP
LauTP Akademia
FC Alliance
JK Tallinna Kalev
Lohtajan Veikot
HooGee/EsPa YJ
Bollträff Academy
FK Minsk II
GrIFK P06
Soccer Barcelona Youth Academy

B10

Boys 2010

Männiku Indoor hall/ 16.-17.11.2019

RFS I
 JK Tallinna Kalev
RFS II
Marupes SC
Saku Sporting
Viimsi MRJK
FC Tallinn
FM Audra
FC Honka Pre Academy/Black
FC Honka Pre Academy/Yellow

B11

Boys 2011

Männiku indoor hall / 16.-17.11.2019

Marupes SC
 JK Tallinna Kalev Sinine
Saku Sporting
Rae Spordikool Kalev
JK Tammeka
FC Flora Rohelised
FC Flora Valged
Viimsi MRJK
 JK Tallinna Kalev Valge
 FC Tallinn IK
FA Tartu Kalev

B05

Boys 2005

Sõle indoor hall/Lasnamäe hall 23.-24.11.2019

Nõmme Kalju FC
FK Zalgiris
BK-46
Harju JK
JK Tabasalu
RFS
FC Alliance
 JK Tallinna Kalev
Futbola Parks Academy
HJK
FK Minsk
AFA Olaine
 FC Infonet Tallinn

G07/08

Girls 2007/2008

Männiku indoor hall 23-24.11.2019

JK Tabasalu
AFA Olaine
Minsk Ladies
FC Flora
Tampere Ilves
PK-35
FC Kirkkonummi
FK Minsk
HooGee Pandat Blue
HooGee Pandat White

G09/10

Girls 2009/2010

Männiku indoor hall 23-24.11.2019

FC Ararat
HooGee Mikropandat
Minsk Ladies
HJK City T09 Blue
FC Levadia
FK Minsk
EPS T10 Siriukset
HJK City T09 White

B04

Boys 2004

Sõle indoor hall/Lasnamäe hall 30.11.-01.12.2019

FK Zalgiris
RFS
JK Tallinna Kalev
Harju JK
FC Tallinn
Sangre Chilena
Hägersten SK
HooGee/EsPa YJ
FC Nõmme United
FA Tartu Kalev
AFA Olaine

B07

Boys 2007

Männiku indoor hall/Lasnamäe hall 07.12.-08.12.2019

JK Tallinna Kalev
RFS
FC Flora
Rakvere JK Tarvas
Pärnu JK Vaprus
EPS Academy
HooGee/EsPa
FC Academ
Ekerö IK
NJS Black
Futbola Parks Academy
FC Infonet Tallinn
JDFS Alberts

B07Challenge

Boys 2007 Challenge

Sõle indoor hall 07.12.-08.12.2019

JK Kratid Kalev
JK Tallinna Kalev Sinine
Viimsi MRJK
Saku Sporting
Pärnu JK Vaprus
Käpylan Pallo 07 AC Black
NJS BlueYellow
Põhja-Tallinna JK Volta Must
FC Flora
FC Levadia Valge
Lauttakylän Luja

B08

Boys 2008

Sõle indoor hall 14.12.-15.12.2019

RFS
FK Zalgirietis
Marupes SC
Viimsi MRJK
FC Tallinn
FC Infonet Tallinn
Pärnu JK Vaprus
LauTP
PPJ Helsinki
JK Merkuur-Juunior
FK Rukh Brest
Rae Spordikool Kalev I
FA Tartu Kalev
Nõmme Kalju FC

B08Challenge

Boys 2008 Challenge

Männiku indoor hall 14.12.-15.12.2019

JK Tallinna Kalev
Viimsi MRJK
Saku Sporting
FC Infonet V.R
LauTP
Futbola Parks Academy
Rae Spordikool Kalev II
Nõmme Kalju FC

B09

Boys 2009

Lasnamäe indoor hall 14.12.-15.12.2019

FC Ararat
Marupes SC
FC Santos Tartu Red
FC Länsi-Uusimaa
Pärnu JK Vaprus
JK Tallinna Kalev
FC Kuressaare
FC Flora
FC Tallinn AZ
FC Tallinn DM
LauTP
Kopse Green
Harju JK
HooGee

B09Challenge

Boys 2009 Challenge

Männiku indoor hall 14.12.-15.12.2019

FC Santos White
FC Länsi-Uusimaa
Saku Sporting
JK Tallinna Kalev
FCI Tallinn II
Pärnu JK Vaprus
Kopse White
IF Gnistan I
IF Gnistan II
FC Kose