fbpx

Boys 2005

Playtime: 2x20
Players on the pitch: 11v11
Ball size: 5
Tournament date: 01.02.2020 - 02.02.2020
Location: Sõle / Lasnamäe

Group A

TeamGWDLDifPointsPlace
IFK Lidingö FK321-18:27II.
JK Tallinna Kalev Jüri31-25:173III.
SK Babite321-21:27I.
FC Helios3--32:250IV.

01.02.2020

NrPitchTimeTeamsScore
110:00SõleJK Tallinna Kalev Jüri - IFK Lidingö FK0:4
511:40SõleSK Babite - FC Helios 8:0
913:20SõleFC Helios - JK Tallinna Kalev Jüri2:5
1315:00SõleIFK Lidingö - SK Babite 2:2
1716:40SõleFC Helios - IFK Lidingö FK0:12
2118:20SõleJK Tallinna Kalev Jüri - SK Babite0:11

Group B

TeamGWDLDifPointsPlace
HJK T053--30:120IV.
Viimsi MRJK31-21:53III.
JDFS Alberts33--17:09I.
Rakvere JK Tarvas32-16:76II.

01.02.2020

NrPitchTimeTeamsScore
310:50SõleViimsi MRJK - HJK T051:0
712:30SõleJDFS Alberts - Rakvere JK Tarvas 7:0
1114:10SõleRakvere JK Tarvas - Viimsi MRJK 2:0
1515:50SõleHJK T05 - JDFS Alberts 0:7
1917:30SõleRakvere JK Tarvas - HJK T05 4:0
2319:10SõleViimsi MRJK - JDFS Alberts0:3

Group C

TeamGWDLDifPointsPlace
LTU31-23:83III.
Nõmme Kalju FC32-16:16I.
FC Flora31-22:33IV.
RFS32-14:36II.

01.02.2020

NrPitchTimeTeamsScore
210:00LasnamäeNõmme Kalju FC - LTU4:0
611:40LasnamäeFC Flora - RFS 0:1
1013:20LasnamäeRFS - Nõmme Kalju FC 0:2
1415:00LasnamäeLTU - FC Flora 2:1
1816:40LasnamäeRFS - LTU3:1
2218:20LasnamäeNõmme Kalju FC - FC Flora 0:1

Group D

TeamGWDLDifPointsPlace
Älvsjö AIK321-5:27I.
FS Nikars31-24:33III.
FC Espoo II31-22:73IV.
JK Tammeka31115:44II.

01.02.2020

NrPitchTimeTeamsScore
410:50LasnamäeFS Nikars - Älvsjö AIK0:1
812:30LasnamäeFC Espoo II - JK Tammeka 2:1
1214:10LasnamäeJK Tammeka - FS Nikars2:0
1615:50LasnamäeÄlvsjö AIK - FC Espoo II 2:0
2017:30LasnamäeJK Tammeka - Älvsjö AIK2:2
2419:10LasnamäeFS Nikars - FC Espoo II 4:0

Place Matches

02.02.2020

NrPitchTimeTeamsScore
2509:00SõleIFK Lidingö FK - RFS (5-8.)0:1
2609:00LasnamäeFC Helios - FC Flora (13-16.)0:2
2709:50SõleRakvere JK Tarvas - JK Tammeka (5-8.)3:0
2809:50LasnamäeHJK T05 - FC Espoo II (13-16.)0:1
2910:40SõleSK Babite - Nõmme Kalju FC (1-4.)1:1 (3:4)
3010:40LasnamäeJK Tallinna Kalev Jüri - LTU (9-12.)0:1
3111:30SõleJDFS Alberts - Älvsjö AIK (1-4.)2:1
3211:30LasnamäeViimsi MRJK - FS Nikars (9-12.)0:4
3312:20SõleIFK Lidingö FK - JK Tammeka (7-8.)2:0
3412:20LasnamäeFC Helios - HJK T05 (15-16.)1:2
3513:10SõleRFS - Rakvere JK Tarvas (5-6.)4:0
3613:10LasnamäeFC Flora - FC Espoo II (13-14.)0:0 (2:1)
3714:00SõleSK Babite - Älvsjö AIK (3-4.)2:2 (3:1)
3814:00LasnamäeJK Tallinna Kalev Jüri - Viimsi MRJK (11-12.)0:2
3914:50SõleNõmme Kalju FC - JDFS Alberts (1-2.) 1:4
4014:50LasnamäeLTU - FS Nikars (9-10.)0:4

Bus schedule

Bus schedule 31.01.2020 – 02.02.2020

Friday:

  • Bus 1 – 401 MSH

Saturday:

  • Bus 1 – 401 MSH
  • Bus 2 – 018 TFV
  • Bus 3 – 195 DBD
  • Bus 4 – 114 TGO

Sunday:

  • Bus 1 – 401 MSH
  • Bus 2 – 018 TFV
  • Bus 3 – 828 BRH (08:00-11:00)
  • Bus 3 – 195 DBD (11:00-17:00)

Meals:

IFK Lidingö FK – Fri: 17:30, Sat: 12:30, 18:30 Sun: ?
FC Helios – Sat: 14: 40, 19:00, Sun:?
HJK T05 – Fri: 19:30 Sat: 13:00, 19:30 Sun: ?
LTU – Fri:18:30 Sat: 12:30, 18:30, Sun?
Älvsjö AIK – Fri: 17:30, Sat: 13:00, 19:30 Sun?
JK Tammeka – Sat: 15:15, 19:30, Sun: ?

Sunday, 02.02.2020:

15:00 Sõle hall – Hotel Go Shnelli (Älvsjo AIK), 1
15:40 Lasnamäe hall – Hotel Go Shnelli,(LTU) Bus 3

15:45 Hotel Go Shnelli – Airport (IFK Lidingö FK) Bus 1
16:40 Hotel Go Shnelli – Airport (Älvsjö AIK), Bus 3
16:40 Hotel Go Shnelli – A-terminal (LTU), Bus 1
17:15 Hotel Go Shnelli – D-terminal (HJK T05), Bus 1

Notes:

  • Please try to be punctual with the schedule
  • Sundays transfers will be agreed on Saturday evening!
  • Lunch on Sunday will be decided depending on game schedule!

Teams

Team
Nõmme Kalju FC
HJK T05
JK Tammeka
SK Babite
IFK Lidingö FK
JDFS Alberts
Älvsjö AIK
LTU
Viimsi MRJK
Rakvere JK Tarvas
JK Tallinna Kalev Jüri
FS Nikars
FC Espoo II
RFS
FC Flora
FC Helios