Boys 2003

01.-02.12.2018
2×20 min
Sõle and Lasnamäe football hall

Group A

Team G W D L Dif Points Place
 JäPS 3 3 0 0 4:1 9 I.
 Pskov 747 3 1 0 2 3:4 3 III.
 MKS Wicher Kobylka 3 1 0 2 1:3 3 IV.
 JK Tabasalu 3 1 0 2 4:4 3 II.

01.12.2018

Nr Time Stadium Teams Score
1 10:00 Sõle hall Pskov 747 – JäPS 0:1
5 11:40 Sõle hall JK Tabasalu – Pskov 747 3:1
9 13:20 Sõle hall MKS Wicher Kobylka – JK Tabasalu 1:0
13 15:00 Sõle hall JäPS – MKS Wicher Kobylka 1:0
17 16:40 Sõle hall JK Tabasalu – JäPS 1:2
21 18:20 Sõle hall Pskov 747 – MKS Wicher Kobylka 2:0

Group B

Team G W D L Dif Points Place
 Skogås-Trångsunds FF 3 0 0 3 0:9 0 IV.
 FK Super Nova 3 1 0 2 1:2 3 III.
 SG-FA Siauliai 3 3 0 0 8:1 9 I.
 Viimsi MRJK 3 2 0 1 5:2 6 II.

01.12.2018

Nr Time Stadium Teams Score
3 10:50 Sõle hall FK Super Nova – Skogås-Trångsunds FF 1:0
7 12:30 Sõle hall Viimsi MRJK – FK Super Nova 1:0
11 14:10 Sõle hall SG-FA Siauliai -Viimsi MRJK 2:1
15 15:50 Sõle hall Skogås-Trångsunds FF – SG-FA Siauliai 0:5
19 17:30 Sõle hall Viimsi MRJK – Skogås-Trångsunds FF 3:0
23 19:10 Sõle hall FK Super Nova – SG-FA Siauliai 0:1

Group C

Team G W D L Dif Points Place
 FK Žalgiris 3 2 0 1 7:1 6 II.
 Riga FC 3 3 0 0 3:0 9 I.
 FC Nõmme United 3 1 0 2 3:6 3 III.
 JK Tallinna Kalev 3 0 0 3 1:7 0 IV.

01.12.2018

Nr Time Stadium Teams Score
2 10:00 Lasnamäe hall Riga FC – FK Žalgiris 1:0
6 11:40 Lasnamäe hall JK Tallinna Kalev – Riga FC 0:1
10 13:20 Lasnamäe hall FC Nõmme United – JK Tallinna Kalev 3:1
14 15:00 Lasnamäe hall FK Žalgiris – FC Nõmme United 4:0
18 16:40 Lasnamäe hall JK Tallinna Kalev – FK Žalgiris 0:3
22 18:20 Lasnamäe hall Riga FC – FC Nõmme United 1:0

 

Group D

Team G W D L Dif Points Place
 SM Tauras Kaunas 3 1 1 1 3:7 4 III.
 RFS 3 2 1 0 8:0 7 I.
 Harju JK 3 1 2 0 2:1 5 II.
 Nõmme Kalju FC 3 0 0 3 1:6 0 IV.

01.12.2018

Nr Time Stadium Teams Score
4 10:50 Lasnamäe hall RFS – SM Tauras Kaunas 5:0
8 12:30 Lasnamäe hall Nõmme Kalju FC – RFS 0:3
12 14:10 Lasnamäe hall Harju JK – Nõmme Kalju FC 1:0
16 15:50 Lasnamäe hall SM Tauras Kaunas – Harju JK 1:1
20 17:30 Lasnamäe hall Nõmme Kalju FC – SM Tauras Kaunas 1:2
24 19:10 Lasnamäe hall RFS – Harju JK 0:0

Place matches

02.12.2018

Nr Time Stadium Teams Score
25 09:00 Lasnamäe hall MKS Wicher Kobylka – Skogas-Trangsunds FF (13.-16.place) 2:1
26 09:00 Sõle hall JK Tabasalu- Viimsi MRJK (5.-8.place) 0:3
27 09:50 Lasnamäe hall JK Tallinna Kalev – Nõmme Kalju FC (13.-16.place) 1:1 ( pen 2:3)
28 09:50 Sõle hall FK Zalgiris -Harju JK  (5.-8.place) 2:0
29 10:40 Lasnamäe hall Pskov 747 – FK Super Nova (9.-12.place) 0:0 ( pen 1:2)
30 10:40 Sõle hall JäPS – SG-FA Siauliai  (1.-4.place) 0:1
31 11:30 Lasnamäe hall FC Nõmme United – SM Tauras Kaunas (9.-12.place) 1:0
32 11:30 Sõle hall Riga FC – RFS (1.-4.place) 1:0
33 12:20 Lasnamäe hall Skogas-Transunds FF – JK Tallinna Kalev (15.-16.place) 1:5
34 12:20 Sõle hall JK Tabasalu – Harju JK (7.-8.place) 0:1
35 13:10 Lasnamäe hall MKS Wicher Kobylka – Nõmme Kalju FC (13.-14.place) 0:2
36 13:10 Sõle hall Viimsi MRJK – FK Zalgiris (5.-6.place) 1:1 ( pen 2:0)
37 14:00 Lasnamäe hall Pskov 747 – SM Tauras Kaunas (11.-12.place) 0:0 ( pen 1:2)
38 14:00 Sõle hall JäPS – RFS (3.-4.place) 1:3
39 14:50 Lasnamäe hall FK Super Nova – FC Nõmme United (9.-10.place) 1:0
40 14:50 Sõle hall SG-FA Siauliai – Riga FC (FINAL) 0:1

14:50 Award ceremony in Sõle football hall