Boys 2004

24.-25.11.2018
2×20 min
Sõle and Lasnamäe football hall

Group A

Team G W D L Dif Points Place
 IFK Lidingö FK P04 Academy 3 3 12:1 9 1
 HooGee/EsPa 3 1 2 1:8 1 3
 HPS 3 1 2 1:16 1 4
 TJK Legion 3 2 1 13:2 6 2

24.11.2018

Nr Time Stadium Teams Score
1 10:00 Sõle hall IFK Lidingö FK P04 Academy – HPS 6:0
5 11:40 Sõle hall TJK Legion – HooGee/EsPa 3:0
9 13:20 Sõle hall HPS – TJK Legion 0:9
13 15:00 Sõle hall HooGee/EsPa – IFK Lidingö FK P04 Academy 0:4
17 16:40 Sõle hall TJK Legion – IFK Lidingö FK P04 Academy 1:2
21 18:20 Sõle hall HooGee/EsPa – HPS 1:1

Group B

Team G W D L Dif Points Place
 PPJ 3 1 1 1 5:2 4 3
 Reymersholms IK 3 3 0:7 0 4
 JK Tallinna Kalev 3 2 1 3:0 7 1
 FC Nõmme United 3 1 2 2:1 5 2

24.11.2018

Nr Time Stadium Teams Score
3 10:50 Sõle hall Reymersholms IK – FC Nõmme United 0:1
7 12:30 Sõle hall PPJ – Reymersholms IK 4:0
11 14:10 Sõle hall JK Tallinna Kalev – FC Nõmme United 0:0
15 15:50 Sõle hall PPJ – JK Tallinna Kalev 0:1
19 17:30 Sõle hall FC Nõmme United – PPJ 1:1
23 19:10 Sõle hall Reymersholms IK – JK Tallinna Kalev 0:2

Group C

Team G W D L Dif Points Place
 FC Levadia 3 1 2 7:7 3 3
 FC Tallinn 3 2 1 8:2 7 2
 Euran Pallo Blue 3 3 2:15 0 4
 FK Minsk 3 2 1 9:2 7 1

24.11.2018

Nr Time Stadium Teams Score
2 10:00 Lasnamäe hall Euran Pallo Blue – FK Minsk 0:4
6 11:40 Lasnamäe hall FC Levadia – Euran Pallo Blue 6:1
10 13:20 Lasnamäe hall FC Tallinn – FC Levadia 2:0
14 15:00 Lasnamäe hall FK Minsk – FC Tallinn 1:1
18 16:40 Lasnamäe hall FK Minsk – FC Levadia 4:1
22 18:20 Lasnamäe hall FC Tallinn – Euran Pallo Blue 5:1

 

Group D

Team G W D L Dif Points Place
 Harju JK 3 1 2 4:4 3 3
 AFA Olaine 3 3 9:2 9 1
 Euran Pallo White 3 1 2 3:9 1 4
 MasKi 3 1 1 1 2:3 4 2

24.11.2018

Nr Time Stadium Teams Score
4 10:50 Lasnamäe hall Euran Pallo White – MasKi 1:1
8 12:30 Lasnamäe hall Harju JK – Euran Pallo White 3:1
12 14:10 Lasnamäe hall AFA Olaine – Harju JK 2:1
16 15:50 Lasnamäe hall MasKi – AFA Olaine 0:2
20 17:30 Lasnamäe hall MasKi – Harju JK 1:0
24 19:10 Lasnamäe hall AFA Olaine – Euran Pallo White 5:1

Place matches

25.11.2018

Nr Time Stadium Teams Score
25 08:00 Lasnamäe hall HPS – Reymersholms IK (13.-16.place) 1:4
26 08:00 Sõle hall TJK Legion- FC Nõmme United (5.-8.place) 1:0
27 08:50 Lasnamäe hall Euran Pallo Blue- Euran Pallo White (13.-16.place) 0:1
28 08:50 Sõle hall FC Tallinn – MasKi  (5.-8.place) 1:2
29 09:40 Lasnamäe hall HooGee/EsPa- PPJ (9.-12.place) 0:0 pen 6:7
30 09:40 Sõle hall IFK Lidingö FK Academy – JK Tallinna Kalev (1.-4.place) 4:1
31 10:30 Lasnamäe hall FC Levadia – Harju JK (9.-12.place) 0:3
32 10:30 Sõle hall FK Minsk – AFA Olaine (1.-4.place) 2:2 pen 2:3
33 11:20 Lasnamäe hall HPS –  Euran Pallo Blue (15.-16.place) 0:2
34 11:20 Sõle hall FC Nõmme United – FC Tallinn (7.-8.place) 1:2
35 12:10 Lasnamäe hall Reymersholms IK – Euran Pallo White (13.-14.place) 1:1 pen 3:1
36 12:10 Sõle hall TJK Legion – MasKi (5.-6.place) 1:0
37 13:00 Lasnamäe hall HooGee/EsPa- FC Levadia (11.-12.place) 2:0
38 13:00 Sõle hall JK Tallinna Kalev-FK Minsk (3.-4.place) 3:0
39 13:50 Lasnamäe hall PPJ – Harju JK (9.-10.place) 2:2 pen 1:2
40 13:50 Sõle hall IFK Lidingö – AFA Olaine (FINAL) 2:0

14:50 Award ceremony in Sõle football hall