Boys 2006

08.-09.12.2018
2×20 min
Männiku and Lasnamäe football hall

Group A

Team G W D L Dif Points Place
 FC Inter Mustat 3 2 1 12:1 6 II.
 Ylämyllyn Yllätys 3 3 2:14 0 IV.
 FC Tallinn 3 1 1 1 4:7 4 III.
 FC Flora 3 2 1 6:2 7 I.

08.12.2018

Nr Time Stadium Teams Score
1 10:00 Männiku hall Ylämyllyn Yllätys – FC Inter Mustat 0:7
5 11:40 Männiku hall FC Inter Mustat – FC Tallinn 5:0
9 13:20 Männiku hall FC Flora – FC Tallinn 1:1
13 15:00 Männiku hall FC Flora – Ylämyllyn Yllätys 4:1
17 16:40 Männiku hall Ylämyllyn Yllätys – FC Tallinn 1:3
21 18:20 Männiku hall FC Flora – FC Inter Mustat 1:0

Group B

Team G W D L Dif Points Place
 TPS 3 2 1 5:1 7 I.
 JK Tammeka 3 3 0:9 0 IV.
 RFS 3 1 2 5:4 3 III.
 TFA Milanas 3 2 1 5:1 7 II.

08.12.2018

Nr Time Stadium Teams Score
3 10:50 Männiku hall TFA Milanas – RFS 2:1
7 12:30 Männiku hall TPS – TFA Milanas 0:0
11 14:10 Männiku hall JK Tammeka – TPS 0:3
15 15:50 Männiku hall JK Tammeka – RFS 0:3
19 17:30 Männiku hall TPS – RFS 2:1
23 19:10 Männiku hall TFA Milanas – JK Tammeka 3:0

Group C

Team G W D L Dif Points Place
 FK Minsk 3 2 1 7:3 3 II.
 FC Infonet 3 2 1 4:1 7 I.
 LauTP 3 1 1 1 3:2 4 III.
 JK Tabasalu 3 3 1:9 0 IV.

08.12.2018

Nr Time Stadium Teams Score
2 10:00 Lasnamäe hall LauTP – FK Minsk 1:2
6 11:40 Lasnamäe hall FK Minsk – FC Infonet 0:2
10 13:20 Lasnamäe hall JK Tabasalu – FC Infonet 1:2
14 15:00 Lasnamäe hall JK Tabasalu – LauTP 0:2
18 16:40 Lasnamäe hall LauTP – FC Infonet 0:0
22 18:20 Lasnamäe hall JK Tabasalu – FK Minsk 0:5

 

Group D

Team G W D L Dif Points Place
 FC Academ 3 3 11:2 9 I.
 Vasalund IF 3 3 1:11 0 IV.
 Pärnu JK 3 2 1 1 8:7 4 II.
 FC Tiigrid 3 1 1 1 4:4 4 III.

08.12.2018

Nr Time Stadium Teams Score
2 10:50 Lasnamäe hall FC Tiigrid – Vasalund IF 2:1
6 12:30 Lasnamäe hall Pärnu JK – FC Tiigrid 1:1
10 14:10 Lasnamäe hall FC Academ – Pärnu JK 6:1
14 15:50 Lasnamäe hall Vasalund IF – FC Academ 0:3
18 17:30 Lasnamäe hall Vasalund IF – Pärnu JK 0:6
22 19:10 Lasnamäe hall FC Academ – FC Tiigrid 2:1


09.12.2018

Place matches

Nr Time Stadium Teams Score
25 08:00 Lasnamäe hall Ylämyllyn Yllätys – JK Tammeka (13.-16.place) 2:1
26 08:00 Männiku hall FC Inter Mustat – TFA Milanas (5.-8.place) 1:1 (4:5)
27 08:50 Lasnamäe hall JK Tabasalu – Vasalund IF (13.-16.place) 2:0
28 08:50 Männiku hall FK Minsk – Pärnu JK  (5.-8.place) 2:1
29 09:40 Lasnamäe hall FC Tallinn – RFS (9.-12.place) 0:1
30 09:40 Männiku hall FC Flora – TPS  (1.-4.place) 3:2
31 10:30 Lasnamäe hall LauTP – FC Tiigrid (9.-12.place) 1:0
32 10:30 Männiku hall FC Infonet – FC Academ (1.-4.place) 2:0
33 11:20 Lasnamäe hall JK Tammeka – Vasalund IF (15.-16.place) 5:2
34 11:20 Männiku hall FC Inter Mustat – Pärnu JK (7.-8.place) 6:0
35 12:10 Lasnamäe hall Ylämyllyn Yllätys – JK Tabasalu (13.-14.place) 1:2
36 12:10 Männiku hall TFA Milanas – FK Minsk (5.-6.place) 1:0
37 13:00 Lasnamäe hall FC Tallinn – FC Tiigrid (11.-12.place) 2:1
38 13:00 Männiku hall TPS – FC Academ (3.-4.place) 4:1
39 13:50 Lasnamäe hall RFS – LauTP (9.-10.place) 0:0 (0:2)
40 13:50 Männiku hall FC Flora – FC Infonet (FINAL) 0:0 (6:5)

14:50 Award ceremony in Männiku football hall