Boys 2007

15-16.12.2018
2×18 min
Sõle hall

Group A

Team G W D L Dif Points Place
 GrIFK 3 3 1:12 0 IV.
 RFS 2008 3 2 1 8:3 6 II.
 FC Tiigrid 3 3 11:3 9 I.
 Viimsi MRJK 3 1 2 1:3 3 III.

15.12.2018

Nr Time Pitch Stadium Teams Score
1 10:00 1 Sõle hall RFS 2008 – GrIFK 4:0
5 11:30 1 Sõle hall Viimsi MRJK – RFS 2008 0:2
9 13:00 1 Sõle hall FC Tiigrid – Viimsi MRJK 1:0
13 14:30 1 Sõle hall GrIFK – FC Tiigrid 1:7
17 16:00 1 Sõle hall Viimsi MRJK – GrIFK 1:0
21 17:30 1 Sõle hall RFS 2008 – FC Tiigrid 2:3

Group B

Team G W D L Dif Points Place
 FCK 3 2 1 7:7 6 II.
 FC Academ 3 3 18:1 9 I.
 Rakvere JK Tarvas 3 3 2:19 0 IV.
 IFK Haninge 3 1 2 5:5 3 III.

15.12.2018

Nr Time Pitch Stadium Teams Score
3 10:45 1 Sõle hall IFK Haninge – FCK 1:2
7 12:15 1 Sõle hall Rakvere JK Tarvas – IFK Haninge 0:3
11 13:45 1 Sõle hall FC Academ – Rakvere JK Tarvas 11:0
15 15:15 1 Sõle hall FC Academ – FCK 4:0
19 16:45 1 Sõle hall FCK – Rakvere JK Tarvas 5:2
23 18:15 1 Sõle hall IFK Haninge – FC Academ -:-

Group C

Team G W D L Dif Points Place
 NJS Musta 3 1 1 1 6:1 4 II.
 Futbola Parks 3 3 8:1 9 I.
 JK Tallinna Kalev MP 3 3 0:14 0 IV.
 FC Tallinn 3 1 1 1 4:2 4 III.

15.12.2018

Nr Time Pitch Stadium Teams Score
2 10:00 2 Sõle hall Futbola Parks – NJS Musta 1:0
6 11:30 2 Sõle hall NJS Musta – FC Tallinn 0:0
10 13:00 2 Sõle hall JK Tallinna Kalev MP – FC Tallinn 0:3
14 14:30 2 Sõle hall Futbola Parks – JK Tallinna Kalev MP 5:0
18 16:00 2 Sõle hall FC Tallinn – Futbola Parks 1:2
22 17:30 2 Sõle hall JK Tallinna Kalev MP – NJS Musta 0:6

 

Group D

Team G W D L Dif Points Place
 PPJ 3 2 1 3:3 6 II.
 RFS 3 1 1 1 2:2 4 III.
 FC Flora 3 2 1 4:0 7 I.
 Harju JK 3 3 1:5 0 IV.

15.12.2018

Nr Time Pitch Stadium Teams Score
4 10:45 2 Sõle hall RFS – PPJ 0:1
8 12:15 2 Sõle hall PPJ – FC Flora 0:3
12 13:45 2 Sõle hall FC Flora – Harju JK 1:0
16 15:15 2 Sõle hall Harju JK – RFS 1:2
20 16:45 2 Sõle hall RFS – FC Flora 0:0
24 18:15 2 Sõle hall Harju JK – PPJ 0:2

Place matches

16.12.2018

Nr Time Pitch Stadium Teams Score
25 08:00 1 Sõle hall GrIFK – JK Tallinna Kalev MP (13.-16.place) 5:2
26 08:00 2 Sõle hall Rakvere JK Tarvas – Harju JK (13.-16.place) 0:4
27 08:45 1 Sõle hall Viimsi MRJK – FC Tallinn (9.-12.place) 3:1
28 08:45 2 Sõle hall IFK Haninge – RFS (9.-12.place) 0:1
29 09:30 1 Sõle hall RFS 2008- NJS Musta (5.-8.place) 2:0
30 09:30 2 Sõle hall FCK – PPJ  (5.-8.place) 1:2
31 10:15 1 Sõle hall FC Tiigrid – Futbola Parks  (1.-4.place) 1:1 (3:2)
32 10:15 2 Sõle hall FC Academ – FC Flora (1.-4.place) 2:0
33 11:00 1 Sõle hall JK Tallinna Kalev MP – Rakvere JK Tarvas (15.-16.place) 1:1 (3:4)
34 11:00 2 Sõle hall GrIFK – Harju JK (13.-14.place) 1:2
35 11:45 1 Sõle hall FC Tallinn- IFK Haninge (11.-12.place) 0:1
36 11:45 2 Sõle hall Viimsi MRJK – RFS (9.-10.place) 0:3
37 12:30 1 Sõle hall NJS Musta – FCK (7.-8.place) 3:0
38 12:30 2 Sõle hall RFS 2008 – PPJ (5.-6.place) 5:3
39 13:15 1 Sõle hall Futbola Parks – FC Flora (3.-4.place) 0:0 (3:4)
40 13:15 2 Sõle hall FC Tiigrid – FC Academ (FINAL) 0:5

14:00 Award ceremony in Sõle football hall