Boys 2008

15.-16.12.2018
2×18 min
Lasnamäe football hall

Group A

Team G W D L Dif Points Place
 BFC Daugavpils 3 2 1 11:3 6 1
 Nõmme Kalju FC 3 2 1 7:4 6 2
 Viimsi MRJK 3 2 1 5:6 6 3
 Rae Spordikool/Kalev 3 3 2:12 0 4

15.12.2018

Nr Time Pitch Stadium Teams Score
1 10:00 1 Lasnamäe hall Nõmme Kalju FC – BFC Daugavpils 0:2
5 11:30 1 Lasnamäe hall BFC Daugavpils – Viimsi MRJK 2:3
9 13:00 1 Lasnamäe hall Viimsi MRJK – Rae Spordikool/Kalev 2:0
13 14:30 1 Lasnamäe hall Rae Spordikool/Kalev – Nõmme Kalju FC 2:3
17 16:00 1 Lasnamäe hall Nõmme Kalju FC – Viimsi MRJK 4:0
21 17:30 1 Lasnamäe hall Rae Spordikool/Kalev – BFC Daugavpils 0:7

Group B

Team G W D L Dif Points Place
 RFS 3 2 1 7:3 6 2
 JK Tallinna Kalev 3 1 2 4:14 3 3
 FC Tallinn 3 3 15:1 9 1
 Pärnu JK 3 3 0:8 0 4

15.12.2018

Nr Time Pitch Stadium Teams Score
3 10:45 1 Lasnamäe hall JK Tallinna Kalev – RFS 2:6
7 12:15 1 Lasnamäe hall RFS – FC Tallinn 0:1
11 13:45 1 Lasnamäe hall FC Tallinn – Pärnu JK 6:0
15 15:15 1 Lasnamäe hall Pärnu JK – JK Tallinna Kalev 0:1
19 16:45 1 Lasnamäe hall JK Tallinna Kalev – FC Tallinn 1:8
23 18:15 1 Lasnamäe hall Pärnu JK – RFS 0:1

Group C

Team G W D L Dif Points Place
 Marupe SC 3 2 1 10:5 6 2
 FK Ranto 3 1 2 1:8 3 3
 JK Merkuur-Juunior 3 3 16:2 9 1
 FC Infonet VR 3 3 0:12 0 4

15.12.2018

Nr Time Pitch Stadium Teams Score
2 10:00 2 Lasnamäe hall FK Ranto – Marupe SC 0:2
6 11:30 2 Lasnamäe hall Marupe SC – JK Merkuur-Juunior 2:5
10 13:00 2 Lasnamäe hall JK Merkuur-Juunior – FC Infonet VR 5:0
14 14:30 2 Lasnamäe hall FC Infonet VR – FK Ranto 0:1
18 16:00 2 Lasnamäe hall FK Ranto – JK Merkuur-Juunior 0:6
22 17:30 2 Lasnamäe hall FC Infonet VR – Marupe SC 0:6

Group D

Team G W D L Dif Points Place
 Marupe SC-2008 3 3 5:16 0 4
 FCFJ 3 1 2 5:8 3 3
 Harju JK 3 2 1 4:2 6 2
 FC Infonet SM 3 3 14:2 9 1

15.12.2018

Nr Time Pitch Stadium Teams Score
4 10:45 2 Lasnamäe hall FCFJ – Marupe SC-2008 5:2
8 12:15 2 Lasnamäe hall FC Infonet SM – FCFJ 5:0
12 13:45 2 Lasnamäe hall Harju JK – FC Infonet SM 0:1
16 15:15 2 Lasnamäe hall Marupe SC-2008 – Harju JK 1:3
20 16:45 2 Lasnamäe hall FC Infonet SM – Marupe SC-2008 8:2
24 18:15 2 Lasnamäe hall FCFJ – Harju JK 0:1

 

Place matches

16.12.2018

Nr Time Pitch Stadium Teams Score
25 08:00 1 Lasnamäe hall Rae SKool/Kalev – FC Infonet VR(13.-16.place) 4:0
26 08:00 2 Lasnamäe hall Pärnu JK -Marupe SC2008(13.-16.place) 3:2
27 08:45 1 Lasnamäe hall Viimsi MRJK – FK Ranto (9.-12.place) 3:2
28 08:45 2 Lasnamäe hall JK Tallinna Kalev – FCFJ (9.-12.place) 0:1
29 09:30 1 Lasnamäe hall Nõmme Kalju FC- Marupe SC (5.-8.place) 4:3
30 09:30 2 Lasnamäe hall RFS – Harju JK (5.-8.place) 0:1
31 10:15 1 Lasnamäe hall BFC Daugavpils – JK Merkuur Juunior  (1.-4.place) 2:0
32 10:15 2 Lasnamäe hall FC Tallinn – FC Infonet SM (1.-4.place) 1:3
33 11:00 1 Lasnamäe hall FC Infonet VR – Marupe SC 2008 (15.-16.place) 1:1 (0:2)
34 11:00 2 Lasnamäe hall Rae Spordikool/Kalev -Pärnu JK (13.-14.place) 1:3
35 11:45 1 Lasnamäe hall FK Ranto – JK Tallinna Kalev (11.-12.place) 1:1 (3:2)
36 11:45 2 Lasnamäe hall Viimsi MRJK – FCFJ (9.-10.place) 5:2
37 12:30 1 Lasnamäe hall Marupe SC – RFS (7.-8.place) 2:3
38 12:30 2 Lasnamäe hall Nõmme Kalju FC – Harju JK (5.-6.place) 4:0
39 13:15 1 Lasnamäe hall JK Merkuur Juunior – FC Tallinn (3.-4.place) 2:1
40 13:15 2 Lasnamäe hall BFC Daugavpils – FC Infonet SM (FINAL) 5:1

14:00 Award ceremony in Lasnamäe football hall