Boys 2010

17.-18.11.2018
2×18 min
Männiku football hall

Group A

Team G W D L Dif Points Place
 FK Super Nova 3 3 21:8 9 1
 FC Nõmme United 3 3 6:21 0 4
 JK Tallinna Kalev Kratid 3 2 1 19:4 6 2
 Saku Sporting Sinine 3 1 2 9:22 3 3

17.11.2018

Nr Time Stadium Pitch Teams Score
1 10:00 Männiku hall 1 FK Super Nova – FC Nõmme United 8:3
5 11:30 Männiku hall 1 JK Tallinna Kalev Kratid – Saku Sporting Sinine 10:0
9 13:00 Männiku hall 1 Saku Sporting Sinine – FC Nõmme United 6:2
13 14:30 Männiku hall 1 FK Super Nova – JK Tallinna Kalev Kratid 3:2
17 16:00 Männiku hall 1 Saku Sporting Sinine – FK Super Nova 3:10
21 17:30 Männiku hall 1 FC Nõmme United – JK Tallinna Kalev Kratid 1:7

Group B

Team G W D L Dif Points Place
 RFS I 3 3 38:7 9 1
 FC Tallinn DS 3 1 2 14:17 3 3
 JK Tallinna Kalev Sinine 3 3 2:40 0 4
 JK Tabasalu 3 2 1 23:12 6 2

17.11.2018

Nr Time Stadium Pitch Teams Score
2 10:00 Männiku hall 2 RFS I – FC Tallinn DS 9:2
6 11:30 Männiku hall 2 JK Tallinna Kalev Sinine – JK Tabasalu 0:12
10 13:00 Männiku hall 2 JK Tabasalu – FC Tallinn DS 7:5
14 14:30 Männiku hall 2 RFS I – JK Tallinna Kalev Sinine 21:1
18 16:00 Männiku hall 2 JK Tabasalu – RFS I 4:8
22 17:30 Männiku hall 2 FC Tallinn DS – JK Tallinna Kalev Sinine 7:1

Group C

Team G W D L Dif Points Place
 Futbola Parks 3 3 6:19 0 4
 JK Tammeka Must 3 2 1 22:10 6 2
 FC Tiigrid 3 3 18:13 9 1
 Saku Sporting Valge 3 1 2 13:17 3 3

17.11.2018

Nr Time Stadium Pitch Teams Score
3 10:45 Männiku hall 1 Futbola Parks – JK Tammeka Must 1:8
7 12:15 Männiku hall 1 FC Tiigrid – Saku Sporting Valge 6:5
11 13:45 Männiku hall 1 Saku Sporting Valge – JK Tammeka Must 2:10
15 15:15 Männiku hall 1 Futbola Parks – FC Tiigrid 4:5
19 16:45 Männiku hall 1 Saku Sporting Valge – Futbola Parks 6:1
23 18:15 Männiku hall 1 JK Tammeka Must – FC Tiigrid 4:7

 

Group D

Team G W D L Dif Points Place
 RFS II 3 2 1 27:12 6 2
 JK Tallinna Kalev Valge 3 3 28:5 9 1
 Rakvere JK Tarvas 3 1 2 13:21 3 3
 Pärnu JK Vaprus Must 3 3 6:36 0 4

17.11.2018

Nr Time Stadium Pitch Teams Score
4 10:45 Männiku hall 2 RFS II – JK Tallinna Kalev Valge 3:5
8 12:15 Männiku hall 2 Rakvere JK Tarvas – Pärnu JK Vaprus Must 6:4
12 13:45 Männiku hall 2 Pärnu JK Vaprus Must – JK Tallinna Kalev Valge 0:15
16 15:15 Männiku hall 2 RFS II – Rakvere JK Tarvas 9:5
20 16:45 Männiku hall 2 Pärnu JK Vaprus Must – RFS II 2:15
24 18:15 Männiku hall 2 JK Tallinna Kalev Valge – Rakvere JK Tarvas 8:2

Place matches

18.11.2018

Nr Time Pitch Teams Score
25 09:00 1 FC Nõmme United – Futbola Parks  (13.-16.place) 3:2
26 09:00 2 JK Tln Kalev Sinine – Pärnu JK Vaprus  (13.-16.place) 3:2
27 09:45 1 Saku Sporting Sinine – Saku Sporting Valge (9.-12.place) 2:7
28 09:45 2 FC Tallinn DS – Rakvere JK Tarvas (9.-12.place) 4:4 pen 3:1
29 10:30 1 JK Tln Kalev Kratid – JK Tammeka Must (5.-8.place) 6:0
30 10:30 2 JK Tabasalu – RFS II (5.-8.place) 4:13
31 11:15 1 FK Super Nova – FC Tiigrid (1.-4.place) 4:6
32 11:15 2 RFS I – JK Tln Kalev Valge (1.-4.place) 4:3
33 12:00 1 Futbola Parks – Pärnu JK Vaprus (15.-16.place) 8:0
34 12:00 2 FC Nõmme United – JK Tallinna Kalev Sinine (13.-14.place) 6:3
35 12:45 1 Saku Sporting Sinine – Rakvere JK Tarvas (11.-12.place) 2:4
36 12:45 2 Saku Sporting Valge- FC Tallinn DS (9.-10.place) 6:1
37 13:30 1 JK Tammeka Must – JK Tabasalu (7.-8.place) 7:1
38 13:30 2 JK Tallinna Kalev Kratid – RFS II (5.-6.place) 7:5
39 14:15 2 FK Super Nova- JK Tallinna Kalev Valge (3.-4.place) 6:2
40 14:15 1 FC Tiigrid – RFS I   (FINAL) 7:4

15:10 Award ceremony in Männiku football hall