Girls 2004/2005

10.-11.11.2018
2×20
Männiku and Lasnamäe Indoor hall

Group A

Team G W D L Dif Points Place
 EBK 3 1 2 4:7 3 III.
 Saku Sporting 3 3 2:8 0 IV.
 Ekerö IK 3 3 10:1 9 I.
 FC Ylivieska 3 2 1 4:4 6 II.

10.11.2018

Nr Time Stadium Teams Score
1 09:00 Männiku hall EBK – Saku Sporting 4:1
5 10:40 Männiku hall Ekerö IK – FC Ylivieska 3:1
9 12:20 Männiku hall EBK – Ekerö IK 0:5
11 13:10 Männiku hall Saku Sporting – FC Ylivieska 1:2
15 14:50 Männiku hall FC Ylivieska – EBK 1:0
17 15:40 Männiku hall Ekerö IK – Saku Sporting 2:0

Group B

Team G W D L Dif Points Place
 NJS 3 3 12:0 9 I.
 FC Levadia 3 1 2 3:8 3 III.
 FK Minsk 3 1 2 1:5 1 IV.
 JK Tabasalu 3 1 1 1 4:7 4 II.

10.11.2018

Nr Time Stadium Teams Score
3 09:50 Männiku hall NJS – FC Levadia 5:0
4 09:50 Lasnamäe hall FK Minsk – JK Tabasalu 1:1
7 11:30 Männiku hall NJS – FK Minsk 3:0
8 11:30 Lasnamäe hall JK Tabasalu – FC Levadia 3:2
13 14:00 Männiku hall JK Tabasalu – NJS 0:4
14 14:00 Lasnamäe hall FK Minsk – FC Levadia 0:1

Group C

Team G W D L Dif Points Place
 PKKU 3 2 1 11:1 7 I.
 FC Kuressaare 3 1 2 4:2 5 II.
 FC Hertta/Yly 3 1 1 1 5:7 4 III.
 Viimsi MRJK 3 3 1:6 0 IV.

10.11.2018

Nr Time Stadium Teams Score
2 09:00 Lasnamäe hall PKKU – FC Kuressaare 0:0
6 10:40 Lasnamäe hall FC Hertta/Yly – Viimsi MRJK 2:0
10 12:20 Lasnamäe hall PKKU – FC Hertta/Yly 5:1
12 13:10 Lasnamäe hall FC Kuressaare – Viimsi MRJK 2:1
16 14:50 Lasnamäe hall Viimsi MRJK – PKKU 0:6
18 15:40 Lasnamäe hall FC Hertta/Yly – FC Kuressaare 2:2

Place matches

Group D (10-12. place)

Team G W D L Dif Points Place
 Saku Sporting 2 2 0:9 0 XII.
 FK Minsk 2 2 8:0 6 X.
 Viimsi MRJK 2 1 1 4:0 3 XI.

 

Nr Time Stadium Teams Score
19 09:00 Lasnamäe hall Saku Sporting – Viimsi MRJK (10.-12.place) 0:4
23 10:40 Lasnamäe hall FK Minsk – Saku Sporting (10.-12.place) 5:0
27 12:20 Lasnamäe hall Viimsi MRJK – FK Minsk (10.-12.place) 0:3

Group E (7-9. place)

Team G W D L Dif Points Place
 EBK 2 2 0:10 0 IX.
 FC Levadia 2 1 2 4:0 3 VIII.
 FC Hertta/Yly 2 2 8:0 6 VII.

 

Nr Time Stadium Teams Score
21 09:50 Lasnamäe hall EBK – FC Hertta/Yly (7.-9.place) 0:6
25 11:30 Lasnamäe hall FC Levadia – EBK (7.-9.place) 4:0
29 13:10 Lasnamäe hall FC Hertta/Yly – FC Levadia (7.-9.place) 2:0

Group F (4.-6. place)

Team G W D L Dif Points Place
 FC Ylivieska 2 1 1 3:3 3 V.
 JK Tabasalu 2 1 1 1:0 4 IX.
 FC Kuressaare 2 1 1 2:3 0 VI.

 

Nr Time Stadium Teams Score
20 09:00 Männiku hall FC Ylivieska – FC Kuressaare (4.-6.place) 3:2
24 10:40 Männiku hall JK Tabasalu – FC Ylivieska (4.-6.place) 1:0
28 12:20 Männiku hall FC Kuressaare – JK Tabasalu (4.-6.place) 0:0

Group G (1-3. place)

Team G W D L Dif Points Place
 Ekerö IK 2 1 0:3 0 III.
 NJS 2 2 7:0 6 I.
 PKKU 2 1 1 3:1 3 II.

 

Nr Time Stadium Teams Score
22 09:50 Männiku hall Ekerö IK – PKKU (1.-3.place) 0:3
26 11:30 Männiku hall NJS – Ekerö IK (1.-3.place) 6:0
30 13:10 Männiku hall PKKU – NJS (1.-3.place) 0:1

14:00 Award ceremony in Männiku football hall