Võistkonnad

T03/04

Tüdrukud 2003/2004

Sõle hall 09.-10.11.2019

JK Tabasalu
FC Futura Juniorit
AFA Olaine
Estonia WU17
Sibbo Vargarna
FC Djursholm
FC Flora
FK Minsk
Nacka FC
Ekerö IK

T05/06

Tüdrukud 2005/2006

Männiku indoor hall/Lasnamäe indoor hall 09.-10.11.2019

FC Flora
TJK Legion
HooGee KungFu Pandat
Minsk Ladies
FC Jänteva
Valtti
Ekerö IK
FK Minsk
NJS Blue
NJS Yellow
Hammarby IF
Saku Sporting

P06

Poisid 2006

Sõle hall/Lasnamäe hall 16.-17.11.2019

 RFS
JK Augur
FC Tallinn
Marupes SC
FK Minsk
FC Academ
LauTP
LauTP Akademia
FC Alliance
 JK Tallinna Kalev

P10

Poisid 2010

Männiku hall/ 16.-17.11.2019

RFS I
 JK Tallinna Kalev
RFS II
Marupes SC
Saku Sporting
FC Länsi-Uusimaa
FC Tallinn

P11

Poisid 2011

Männiku hall / 16.-17.11.2019

Marupes SC
 JK Tallinna Kalev
Saku Sporting
Pärnu JK Vaprus
JK Tammeka

P05

Poisid 2005

Sõle hall/Lasnamäe hall 23.-24.11.2019

Nõmme Kalju FC
FK Zalgiris
BK-46
Harju JK
JK Tabasalu
RFS
FC Alliance
 JK Tallinna Kalev

T07/08

Tüdrukud 2007/2008

Männiku hall 23-24.11.2019

JK Tabasalu
AFA Olaine
Minsk Ladies
FC Flora
Tampere Ilves
PK-35
FC Kirkkonummi
FK Minsk
HooGee Pikkupandat
HooGee Pandat

T09/10

Tüdrukud 2009/2010

Männiku hall 23-24.11.2019

FC Ararat
HooGee Mikropandat
Minsk Ladies
HJK City T09 Blue
FC Flora
FK Minsk
EPS T10 Siriukset
HJK City T09 White

P04

Poisid 2004

Sõle hall/Lasnamäe hall 30.11.-01.12.2019

FK Zalgiris
JäPS
RFS
JK Tallinna Kalev
Harju JK
JK Tammeka
FC Tallinn
Sangre Chilena
Hägersten SK

P07

Poisid 2007

Männiku hall/Lasnamäe hall 07.12.-08.12.2019

JK Tallinna Kalev
RFS
FC Flora
Rakvere JK Tarvas
Pärnu JK Vaprus
EPS Academy
HooGee/EsPa
FC Academ
Ekerö IK
NJS Black

P07 Challenge

Poisid 2007 Challenge

Sõle hall 07.12.-08.12.2019

JK Kratid Kalev
JK Tallinna Kalev Sinine
Viimsi MRJK
Saku Sporting
Pärnu JK Vaprus
Käpylan Pallo 07 AC Black

P08

Poisid 2008

Sõle hall 14.12.-15.12.2019

RFS
FK Zalgirietis
Marupes SC
Viimsi MRJK
FC Tallinn
Nõmme Kalju FC
Pärnu JK Vaprus
LauTP

P08 Challenge

Poisid 2008 Challenge

Männiku hall 14.12.-15.12.2019

JK Tallinna Kalev
Viimsi MRJK
Saku Sporting
JK Tammeka
Pärnu JK Vaprus
LauTP

P09

Poisid 2009

Lasnamäe hall 14.12.-15.12.2019

FC Ararat
Marupes SC
FC Santos Tartu Red
FC Länsi-Uusimaa
Pärnu JK Vaprus
JK Tallinna Kalev
FC Kuressaare
FC Flora
FC Tallinn AZ
FC Tallinn DM
LauTP
Kopse Green
IF Gnistan

P09 Challenge

Poisid 2009 Challenge

Männiku hall 14.12.-15.12.2019

FC Santos White
FC Länsi-Uusimaa
Saku Sporting
JK Tallinna Kalev
FCI Tallinn II
Pärnu JK Vaprus
Kopse White
IF Gnistan I
IF Gnistan II

tabbyending]