fbpx

Poisid 2006

Mänguaeg: 2x20
Mängijaid platsil: 11v11
Palli suurus: 5
Turniiri kuupäev: 08.02.2020 - 09.02.2020
Toimumiskoht: Sõle / Lasnamäe

Grupp A

VõistkondViKVVPunktidKoht
MPS32-16:56II
FC Flora32-16:46I
JDFS Alberts31-25:43IV
Viimsi MRJK31-24;83III

08.02.2020

NrVäljakKellVõistkonnadTulemus
110:00SõleFC Flora - MPS3:0
511:40SõleJDFS Alberts - Viimsi MRJK1:2
913:20SõleViimsi MRJK - FC Flora1:3
1315:00SõleMPS - JDFS Alberts2:1
1716:40SõleViimsi MRJK - MPS1:4
2118:20SõleFC Flora - JDFS Alberts0:3

Grupp B

VõistkondViKVVPunktidKoht
Vasalunds I3-122:81IV
JK Tallinna Kalev39--11:19I
FK Liepaja31114:64II
Pärnu JK Vaprus31-25:73III

08.02.2020

NrVäljakKellVõistkonnadTulemus
310:50SõleJK Tallinna Kalev - Vasalunds I4:0
712:30SõleFK Liepaja - Pärnu JK Vaprus3:1
1114:10SõlePärnu JK Vaprus - JK Tallinna Kalev1:3
1515:50SõleVasalunds I - FK Liepaja1:1
1917:30SõlePärnu JK Vaprus - Vasalunds I3:1
2319:10SõleJK Tallinna Kalev - FK Liepaja4:0

Group C

VõistkondViKVVPunktidKoht
LPS3--30:90IV
FC Tallinn321-8:07I
Harju JK 312-2:15II
RFS31115:54III

08.02.2020

NrVäljakKellVõistkonnadTulemus
210:00LasnamäeFC Tallinn - LPS4:0
611:40LasnamäeHarju JK - RFS1:1
1013:20LasnamäeRFS - FC Tallinn0:4
1415:00LasnamäeLPS - Harju JK 0:1
1816:40LasnamäeRFS - LPS4:0
2218:20LasnamäeFC Tallinn - Harju JK0:0

Group D

VõistkondViKVVPunktidKoht
FC Kirkkonummi32-14:36II
JK Augur31113:34III
AFA Olaine3-122:61IV
FC Infonet32-15:26I

08.02.2020

NrVäljakKellVõistkonnadTulemus
410:50LasnamäeJK Augur - FC Kirkkonummi1:2
812:30LasnamäeAFA Olaine - FC Infonet1:3
1214:10LasnamäeFC Infonet - JK Augur0:1
1615:50LasnamäeFC Kirkkonummi - AFA Olaine2:0
2017:30LasnamäeFC Infonet - FC Kirkonummi2:0
2419:10LasnamäeJK Augur - AFA Olaine1:1

Kohamängud

09.02.2020

NrVäljakKellVõistkonnadTulemus
2509:00SõleMPS - Harju JK (5-8.)3:4
2609:00LasnamäeJDFS Alberts - LPS (13-16.)4:1
2709:50SõleFK Liepaja -FC Kirkkonummi (5-8.)0:0 (4:3 pen)
2809:50LasnamäeVasalunds IF -AFA Olaine (13-16.)1:8
2910:40SõleFC Flora - FC Tallinn (1-4.)0:2
3010:40LasnamäeViimsi MRJK - RFS (9-12.)1:0
3111:30SõleJK Tallinna Kalev - FC Infonet (1-4.)2:0
3211:30LasnamäePärnu JK Vaprus - JK Augur (9-12.)1:1 (2:3 pen)
3312:20SõleMPS - FC Kirkkonummi (7-8.)1:3
3412:20LasnamäeLPS - Vasalunds IF (15-16.)0:2
3513:10SõleHarju JK - FK Liepaja (5-6.)3:0
3613:10LasnamäeJDFS Alberts - AFA Olaine (13-14.)0:2
3714:00SõleFC Flora - FC Infonet (3-4.)2:0
3814:00LasnamäeRFS - Pärnu JK Vaprus (11-12.)4:0
3914:50SõleFC Tallinn - JK Tallinna Kalev (1-2.) 1:1 (1:2 pen)
4014:50LasnamäeViimsi MRJK - JK Augur (9-10.)0:2

Bussi ajakava

Friday:

Bus 1 – 401 MSH

Saturday:

Bus 1 – 401 MSH

Sunday:

Bus 1 – 401 MSH

Meals:

MPS – Fri: 19:30, Sat: 12:30, 18:30 Sun:?
Vasalunds I – Fri: 18:00, Sat: 13:15, 19:15, Sun:?
Pärnu JK Vaprus – Sat: 15:30, 19:30, Sun:?
LPS – Fri: 19:30, Sat: 12:30, 18:30, Sun:?
FC Kirkonummi – Fri: 19:30, Sat: 13:15, 19:15, Sun: ?

Friday, 07.02

18:30 D-terminal – Hotel Go Shnelli (LPS), Bus 1

Saturday, 08.02

08:50 Hotel Go Shnelli – Lasnamäe hall (LPS), Bus 1
09:50 Hotel Radisson Inn By Meriton – Sõle hall (Vasalunds I), Bus 1
10:55 Lasnamäe hall – Hotel Go Shnelli (LPS), Bus 1
11:45 Sõle hall – Hotel Radisson In By Meriton (Vasalunds I), Bus 1
13:50 Hotel Go Shnelli – Lasnamäe hall (LPS), Bus 1
14:50 Hotel Radisson Inn by Meriton – Sõle hall (Vasalunds I), Bus 1
15:05 Sõle hall – Hotel Peoleo (Pärnu JK Vaprus), Bus 1
16:20 Hotel Peoleo – Sõle hall (Pärnu JK Vaprus), Bus 1
17:35 Lasnamäe hall – Hotel Go Shnelli (LPS), Bus 1
18:25 Sõle hall – Hotel Radisson Inn by Meriton – Hotel Peoleo (Vasalunds I, Pärnu JK Vaprus), Bus 1

Sunday, 09.02

07:50 Hotel Go Shnelli – Lasnamäe hall (LPS), Bus 1
08:40 Hotel Radisson Inn by Meriton – Lasnamäe hall (Vasalunds IF) Bus 1
09:55 Lasnamäe hall – Hotel Go Shnell (LPS) Bus 1
10:25 Hotel Peoleo – Lasnamäe hall (Pärnu Vaprus) Bus 1
11:20 Hotel Go Shnelli – Lasnamäe hall (LPS) Bus 1
13:20 Lasnamäe hall – Meriton hotel, Hotel Go Shnell (Vasalunds IF and LPS)
15:00 Hotel Go Shnelli – D-terminal (LPS) Bus 1
15:45 Hotel Radisson Inn by Meriton – Tallinn Airport (Vasalunds) Bus 1

Notes:
– Please try to be punctutal with the schedule
– Sundays transfers will be agreed on Saturday evening!
– Lunch on Sunday will be agreed depenging on game schedule!

Võistkonnad

Võistkond
RFS
Viimsi MRJK
FC Flora
FC Tallinn
LPS
JK Augur
FC Infonet
Vasalunds I
Pärnu JK Vaprus
Harju JK
JK Tallinna Kalev
FC Kirkkonummi
MPS
FK Liepaja
JDFS Alberts
AFA Olaine