fbpx

Tüdrukud 2004/2005

Mänguaeg: 2x20
Mängijaid platsil: 11v11
Palli suurus: 5
Turniiri kuupäev: 15.02.2020 - 16.02.2020
Toimumiskoht: Sõle

Grupp A

VõistkondViKVVPunktidKoht
JäPS321-5-27I
Viggbyholms IK FF321-3-07II
JK Tabasalu3-122:41III
JK Tallinna Kalev3-122:61IV

15.02.2020

NrVäljakKellVõistkonnadTulemus
110:00Sõle hallViggbyholms IK FF - JäPS0:0
211:40Sõle hallJK Tabasalu - JK Tallinna Kalev1:1
313:20Sõle hallJK Tallinna Kalev - Viggbyholms IK FF0:2
415:00Sõle hallJäPS - JK Tabasalu2:1
516:40Sõle hallJK Tallinna Kalev - JäPS1:3
618:20Sõle hallViggbyholms IK FF - JK Tabasalu 1:0

Grupp B

VõistkondViKVVPunktidKoht
FC Kontu/East Utd YJ33--4:09I
FC Levadia32-15:26II
Viimsi MRJK31-21:43III
Saku Sporting/Kohila JK Püsivus3--31:50IV

15.02.2020

NrVäljakKellVõistkonnadTulemus
210:50SõleFC Levadia - FC Kontu/East Utd YJ0:1
412:30SõleViimsi MRJK - Saku Sporting/Kohila JK Püsivus1:0
614:10SõleSaku Sporting/Kohila JK Püsivus - FC Levadia1:2
815:50Sõle FC Kontu/East Utd YJ- Viimsi MRJK1:0
1017:30SõleSaku Sporting/Kohila JK Püsivus - FC Kontu/East Utd YJ0:2
1219:10SõleFC Levadia - Viimsi MRJK3:0

Kohamängud

16.02.2020

NrVäljakKellVõistkonnadTulemus
1309:00SõleJäPS - FC Levadia (1-4.place)1:3
1409:50SõleViggbyholms IK FF - FC Kontu/East Utd YJ (1-4.place)1:1 pen. 2:3
1510:40SõleJK Tabasalu - Saku Sporting/Kohila JK Püsivus (5-8.place)0:1
1611:30SõleJK Tallinna Kalev - Viimsi MRJK (5-8.place)0:2
1712:20SõleJK Tabasalu - JK Tallinna Kalev (7-8.place)3:1
1813:10SõleSaku Sporting/Kohila JK Püsivus - Viimsi MRJK (5-6.place)1:1 pen. 2:3
1914:00SõleFC Levadia - FC Kontu/East Utd YJ (Final)0:3
2014:50SõleJäPS - Viggbyholms IK FF (3-4.place)0:1

Võistkonnad

Võistkond
JK Tabasalu
FC Kontu/East Utd YJ
Viimsi MRJK
FC Levadia
Saku Sporting/Kohila JK Püsivus
JK Tallinna Kalev
JäPS
Viggbyholms IK FF

Bussi ajakava

Friday:

Bus 1 – 401 MSH

Saturday:

Bus 1 – 401 MSH

Sunday:

Bus 1 – 401 MSH

Meals:

JäPS – Fri: 19:30, Sat: 13:00, 18:30, Sun: ?
FC Kontu/East Utd YJ – Fri: 18:00, Sat: 13:30, 19:30, Sun:?
Viggbyholms IK FF – Sat: 14:30, 19:45, Sun: ?

Friday, 14.02

15:30 D-terminal – Hotel Go Shnelli (FC Kontu/East Utd YJ), Bus 1
18:30 D-terminal – Radisson Inn By Meriton (JäPS), Bus 1
21:45 Airport – Hotel Go Shnelli (Viggbyholms IK FF), Bus 1

Saturday, 15.02

08:50 Hotel Go Shnelli – Hotel Radisson Inn By Meriton (Viggbyholms IK FF), Bus 1
08:55 Hotel Radisson Inn By Meriton – Sõle hall (Viggbyholms IK FF, JäPS), Bus 1
09:50 Hotel Go Shnelli – Sõle hall (FC Kontu/East Utd YJ), Bus 1
10:55 Sõle hall – Hotel Radisson Inn By Meriton (JäPS, Viggbyholms IK FF), Bus 1
11:05 Hotel Radisson Inn By Meriton – Hotel Go Shnelli (Viggbyholms IK FF), Bus 1
11:45 Sõle hall – Hotel Go Shnelli (FC Kontu/East Utd YJ), Bus 1
12:20 Hotel Go Shnelli – Sõle hall (Viggbyholms IK FF), Bus 1
14:00 Hotel Meriton Inn By Radisson – Sõle hall (JäPS), Bus 1
14:15 Sõle hall – Hotel Go Shnelli (Viggbyholms IK FF), Bus 1
14:50 Hotel Go Shnelli – Sõle hall (FC Kontu/East Utd YJ), Bus 1
17:20 Hotel Go Shnelli – Sõle hall (Viggbyholms IK FF), Bus 1
17:35 Sõle hall – Hotel Meriton Inn By Meriton (JäPS), Bus 1
18:25 Sõle hall – Hotel Go Shnelli (FC Kontu/East Utd YJ), Bus 1
19:15 Sõle hall – Hotel Go Shnelli (Viggbyholms IK FF), Bus 1

Sunday, 16.02

15:00 Hotel Go Shnelli – D-terminal (FC Kontu/East Utd YJ), Bus 1
16:45 Hotel Go Shnelli – Airport (Viggbyholms IK FF), Bus 1
17:45 Hotel Radisson Inn By Meriton – D-terminal (JäPS), Bus 1

Notes:
– Please try to be punctutal with the schedule
– Sundays transfers will be agreed on Saturday evening!
– Lunch on Sunday will be agreed depenging on game schedule!